77 443 46 28 rezerwacja@lcapart.pl

Apartament Ogrodnicza 7

Spokojna lokalizacja

Bezpłatny parking

Ogrodnicza 7 Nr. 2

Apartament położony przy Ul. Ogrodniczej 7, lokal ten składa się z małego salonu połączonego z kuchnią, osobnej sypialni oraz łazienki, do mieszkania przynależy balkon.

Apartament oferuje pełne wyposażenie kuchenne, takie jak płyta kuchenna (2 punktowa),  piekarnik elektryczny, czajnik, toster, ekspres do kawy,  a w zabudowie znajduje się, zmywarka oraz lodówko-zamrażarka, w części salonowej,  znajdziemy również stolik z krzesłami.

W komplecie mebli znajdują się wszelkie elementy wyposażenia kuchennego, takie jak kompletna, zastawa, sztućce, kieliszki, oraz drewniane łyżki, łopatki i inne drobne elementy wyposażenia, pomocne w samodzielnym przyrządzaniu posiłków.

W salonie znajduje się wygodny rozkładany narożnik, oraz telewizor z płaskim ekranem, wraz z podstawową ofertą programową, w mieszkaniu działa niezależny internet Wi-Fi.

Łazienka została wyposażona w szklaną kabinę prysznicową, dużą umywalkę, WC, oraz półkę toaletową na kółkach.

W sypialni znajdują się dwa osobne wygodne łóżka, wyposażone w lampki nocne, a także niewielkie biurko oraz krzesło.

Apartament położony w niedalekiej odległości od kompleksu hotelowego z basenem oraz innymi atrakcjami, oraz w niedalekim sąsiedztwie ścisłego centrum, w którym znajdują się liczne lokale gastronomiczne, usługowe, sklepy, bankomaty, i inne stanowiska, handlowe. Wokół budynku do dyspozycji gości jest teren zielony, oraz bezpłatny parking, rezerwacja jest konieczna.

W każdym z naszych Apartamentów znajdują się zestawy startowe, w formie kawy, herbaty, cukru a także tabletki do zmywarek, płyn do naczyń, ścierki i inne środki chemiczne, w celu rezerwacji, zapraszamy do kontaktu z nami.