77 443 46 28 rezerwacja@lcapart.pl

Apartament Dworcowa 1B Mountain View

Wokół budynku plac zabaw

Bezpłatny parking

Dworcowa 1B

Apartament położony przy Ul. Dworcowej 1B, w budynku Mountain View, lokal ten składa się z salonu połączonego razem z kuchnią, osobnej sypialni oraz łazienki, do mieszkania przynależy balkon.

Apartament oferuje pełne wyposażenie kuchenne takie jak płyta indukcyjna (2 punktowa), czajnik elektryczny, toster, wolnostojąca lodówko-zamrażarka, a w zabudowie znajduje się również zmywarka.

W komplecie mebli znajduje się mała mikrofalówka, a także wszelkie elementy wyposażenia kuchennego, takie jak kompletna, zastawa, sztućce, kieliszki, oraz drewniane łyżki, łopatki i inne drobne elementy wyposażenia, pomocne w samodzielnym przyrządzaniu posiłków.

W salonie znajduje się rozkładana kanapa, stół z krzesłami, oraz telewizor z płaskim ekranem, wraz z podstawową ofertą programową, w mieszkaniu działa niezależny internet Wi-Fi.

Łazienka została wyposażona w szklaną kabinę prysznicową, umywalkę, WC, a także pralkę automatyczną. Sypialnia oferuje komfortowy wypoczynek, ze względu na znajdujące się w niej bardzo duże łóżko małżeńskie, wyposażone w lampki nocne, warto dodać, iż w sypialni znajduje się również biurko do pracy. W przedpokoju znajduje się bardzo duża i pojemna szafa wnękowa.

Apartament położony jest 250 m. od Ulicy Jedności Narodowej, na której znajdują się liczne lokale gastronomiczne, usługowe, sklepy, bankomaty, i inne stanowiska, handlowe. Wokół budynku do dyspozycji gości jest teren zielony, oraz bezpłatny parking, rezerwacja nie jest konieczna.

W każdym z naszych Apartamentów znajdują się zestawy startowe, w formie kawy, herbaty, cukru a także tabletki do zmywarek, płyn do naczyń, ścierki i inne środki chemiczne, w celu rezerwacji, zapraszamy do kontaktu z nami.