77 443 46 28 rezerwacja@lcapart.pl

Apartament Dworcowa 1A Villa Park

Wokół budynku plac zabaw

Bezpłatny parking

Dworcowa 1A Nr. 2

Apartament typu Studio, położony przy Ul. Dworcowej 1A, w budynku Villa Park, lokal ten składa się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym, osobnej łazienki, niedużej szafy z miejscem na ubrania, oraz przedmioty gospodarcze, do mieszkania przynależy balkon.

Apartament oferuje wyposażenie kuchenne takie jak płyta kuchenna (2 punktowa), czajnik elektryczny, toster, kuchenka mikrofalowa, zmywarka, lodówka wraz z niewielką zamrażarką.

W komplecie mebli znajdują się wszelkie elementy wyposażenia kuchennego, takie jak kompletna, zastawa, sztućce, kieliszki, garnki, oraz drewniane łyżki, łopatki i inne drobne elementy wyposażenia, pomocne w samodzielnym przyrządzaniu posiłków.

Łazienka została wyposażona w szklaną kabinę prysznicową, umywalkę,WC, oraz pralkę automatyczną.

W salonie połączonym z kuchnią, znajduje się duże wygodne łóżko małżeńskie, wraz z lampkami nocnymi, niewielki stół z krzesłami, oraz telewizor z płaskim ekranem, wraz z dostępem do podstawowej oferty programowej, w mieszkaniu działa niezależny internet Wi-Fi.

Apartament położony jest 250 m. od Ulicy Jedności Narodowej, na której znajdują się liczne lokale gastronomiczne, usługowe, sklepy, bankomaty, i inne stanowiska, handlowe. Wokół budynku do dyspozycji gości jest teren zielony, oraz bezpłatny parking, rezerwacja nie jest konieczna.

W każdym z naszych Apartamentów znajdują się zestawy startowe, w formie kawy, herbaty, cukru a także tabletki do zmywarek, płyn do naczyń, ścierki i inne środki chemiczne, w celu rezerwacji, zapraszamy do kontaktu z nami.