77 443 46 28 rezerwacja@lcapart.pl

Apartament 1 Maja 35 D

Wokół budynku plac zabaw

Ogólnodostępny bezpłatny parking

1 maja 35D

Apartament położony przy ul. 1-go maja, lokal ten składa się z salonu połączonego z kuchnią, osobnej sypialni, łazienki, przedpokoju oraz niewielkiego pomieszczenia gospodarczego, do mieszkania przynależy balkon.

W Apartamencie znajdziemy przede wszystkim pełne wyposażenie kuchenne, takie jak płyta kuchenna (4 punktowa), piekarnik elektryczny, czajnik, ponadto w zabudowie, znajduje się zmywarka, lodówko-zamrażarka, a także pełne wyposażenie kuchni takie jak komplet talerzy, sztućce, noże, łopatki, sztućce drewniane, oraz inne przybory kuchenne do samodzielnego przygotowywania posiłków.

W salonie znajduje się rozkładana kanapa, stół wraz z kompletem krzeseł, oraz telewizor z podstawową ofertą programową, w Apartamencie działa niezależny internet Wi-Fi. W łazience znajduje się szklana kabina prysznicowa, umywalka, WC oraz bidet, a także pralka automatyczna, a w sypialni znajduje się duże, komfortowe łóżko małżeńskie, z nocnymi lampkami.

Apartament położony jest w odległości 300 m. od głównej ulicy, na której znajdują się liczne lokale gastronomiczne, usługowe, sklepy, bankomaty i inne stanowiska handlowe. Wokół budynku do dyspozycji gości, jest ogólnodostępny plac zabaw, oraz bezpłatny parking, rezerwacja miejsca nie jest konieczna.

W każdym z naszych Apartamentów znajdują się zestawy startowe, w formie kawy, herbaty, cukru a także tabletki do zmywarek, płyn do naczyń, ścierki i inne środki chemiczne, w celu rezerwacji, zapraszamy do kontaktu z nami.